+90 212 407 17 77

info@istanbulsutlu.com

İstanbul Sütlü Profiterol

Profiterol

Tam kıvamında içeriği ve enfes lezzetiyle profiterol tatlımız fabrikamızda otomasyon sistemler ile üretilmektedir.

Bileşimi

PROFİTEROL SOS: Tam Yağlı Süt, şeker, kakao, bitter kuvertür(para) çikolata, mısır nişastası ve pirinç nişastası. PROFİTEROL KREMA (HAZIR KREMA): Su, Şeker, Mısır Nişastası, Nem Tutucu (Gliserol E 422), Kısmi Hidrojenize Bitkisel Yağ (Palm, Pamuk, Kanola), Renklendirici(Titanyum Dioksit E 171, Beta Karoten E 160a, Aspir Çiçeği Ekstraktı), Tuz, Koruyucu(Potasyum Sorbat E 202), Emülgatör(Polisorbat 60 E435), Asitlik Düzenleyici(Tartarik Asit E 334), Vanilya. PATAŞU: Su, buğday unu, yumurta, sıvı yağ, pasta katkı maddesi, kabartma tozu, tuz. Yukarıda belirtilen üç farklı ürünün birleşiminden oluşan sütlü tatlı.

Fiziksel Özellikler

Kendine özgü tat, koku ve görünüme sahip olmalı.

Biyolojik Özellikler

Stafilokokal enterotoksinler 25 g’da bulunmamalı. Salmonella spp. 0/25 g-ml. Escherichia coli. 0/25 g-ml.

Üretim Metodu

Sos ve Pataşunun ayrı ayrı pişirilip soğutulması ve sonrasında paketleme esnasında hazır krema, pataşu ve sosun bir araya getirilip ambalajlanması ve depolaması şeklinde üretilir.

Ambalaj ve Teslimat

İç ambalaj: 200 g’ lık PP Beyaz baskılı kase Dış ambalaj: (Üst Folyo: BOPP+EVOH PE / Alt Folyo: PET+PE) oluşan koruyucu atmosferli vakumlu ambalaj.

Raf Ömrü

Raf ömrü 15 gün. 0-4°C’de depolanmalı.

Katkı Maddeleri

30/06/13 tarihli ve 28693 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Türk Gıda Kodeksi Gıda Katkı Maddeleri Yönetmeliğinde yer alan hükümler uygulanır. Mamüllerimizde domuz yağı ve katkısı yoktur

Kullanım Şekli

Direk tüketime hazır. Ambalajı açıldıktan sonra aynı gün içerisinde, açılmadığı takdirde son tüketim tarihinden önce tüketilmeli.

GDO

GDO içermemelidir.