KALİTE POLİTİKAMIZ

İstanbul Sütlü Tatlı Gıda San. ve Tic. A.Ş. olarak; kurulduğumuz günden bu yana kalite ve lezzetten ödün vermeden, siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendimize ilke edindik.

Üretimlerimizi hijyen ve sanitasyon kurallarına tam uyumu prensip edinen bir çalışma ekibi ile, yasal mevzuatlara uygun, ISO 9001 ve ISO 22000 kalite ve gıda güvenliği yönetim sistemlerine göre yapmaktayız.

Modern üretim sistemlerimiz, son teknoloji makinelerimiz, her biri kendi alanında uzman çalışma ekibimiz ile güvenilir, leziz ve sağlıklı, ev tadında sütlü ve şerbetli tatlı üretimi yapmaktayız.

Amacımız, sizden aldığımız güç ile mevcut olan ürün yelpazemizi genişleterek ve daima iyileşme sağlayarak sizlere kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktır.

Sartre HTML Off Canvas Navigation

TARİHÇE

İstanbul Sütlü Tatlı 2012 yılında İstanbul'un merkezinde yer alan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde kurulmuştur. Yılların birikimi ve tecrübesini yüksek teknoloji ile harmanlayarak sütlü tatlı üretim sektörüne ayrı bir kültür ve hizmet getirmiştir.

Kalite politikası ile kısa zamanda ev tadındaki eşsiz lezzetleini ülke bazında tüketicilerle buluşturmuş, almış olduğu beğeni ve taktirle sektördeki lider firmalardan biri olmuştur.